Lule shum te bukura

Shitet nga: Astrit 28 Sht 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shten lulet shum te bukura,lulet jan lloje te ndryshme kush i njeh e din vleren e tyre . Lulet shiten me cmim te arsyshem ,shiten komplet dhe ndamas. Pres bleres serioz. Faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim