Lule te llojeve te ndryshme

Shitet nga: Astrit 27 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lulet me cmim mjaft te arayshem. Lulet jan te llojeve te ndryshme,shiten per arsyje se kam mjaft,kush i njeh e din vleren e tyre. Lulet shiten ndamas ose komplet.Pres bleres serioz,faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim