Lule te ndryshme

Shitet nga: Per lule 04 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te ndryshme ne shitje, perafersisht 1m deri 2m. Mund ti shihni ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim