Lule

Shitet nga: arton 14 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
qimi sipaas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim