Lulen 2m

Shitet nga: Blerton 17 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen 2m me qmim 25 euro qmimi eshte i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim