Lulja druri jetes

Shitet nga: xxxx 29 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim