Lulja

Shitet nga: Mehmet 09 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja eshte shume e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim