Mirmbajm oborret 20€

Shitet nga: Sokol 04 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Mirmbajm Te Gjitha llojet e oborrev edhe shtepive afariste me qmi shum te lira mundni te na kontaktoni ne imel edhe vibe faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim