Misri i bardhe

Shitet nga: shitet 22 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shes miser te bardhe te kualitetit te larte ,i bardhe apo edhe miell te kallamojt qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim