Pisha , Fidane, Koretin - Fidanishtja Sylejmani -

Shitet nga: Sylejman 19 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim fidane (pem), Drunj dekorativ (pisha) te madhesive dhe te llojeve te ndryshme. rregullojm oborre (Parqe) si dhe Bejm mbjelljen e barit etj. Jemi prodhues te gjitha llojeve qe nga viti 1970.
Qmimet jane shum te volitshme ejani dhe binduni me Kualitetin dhe prodhimet tona.


Gjindemi ne Fshatin Koretin komuna e Kamenices.

Mund te na kontaktoni ne kta numra : +37744231794 + Viber

Me Respekt : Fidanishtja Sylejmani.

JU MIRPRESIM !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim