Pisha dekorative

Shitet nga: Mendi 01 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim pisha dekoratiev te gjithave llojeve me shumicë dhe pakicë (smarak, kollumna, raketa, topa, strikta, shemshira, mazidolla etj). Gjatesia prej 1.20-2m.
Jane prodhim i yni shume kualitativ.
Qmimi nga 1.5 deri 8 euro.
Transportin e bëjmë ne.
Tel. 044 105 802 dhe 044 476 262.
Mund tna kontaktoni e dhe ne vibber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim