Pisha,per dekorim te kopshteve,oborreve,restoran..

Shitet nga: Xhelal Bugaqku 14 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes pisha,per dekorimin e oborreve,kopshteve,parqeve,si dhe per dekorimin e ambienteve hoteliere qe kane te bejne me restorante,kafiteri,lokale afariste.
Pishat jane te madhesise prej 1 m.
Kane ngjyre te gjelbert,dhe jane te shpesht,kane formen e trekendshit.
Qmimi eshte 1 euro per cope,por mund te caktohet edhe sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim