Rrush Serezi (Ribes uva-crispa)

Shitet nga: naim 12 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Pemë-shkurre, me vlera të larta ushqyese, mjekuese dhe bimë dekorative.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim