Shitet *LULE FIKUS*

Shitet nga: Arian 07 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja fikus e gjat 1m50cm dhe e gjer 1.10cm
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim