Shitet

Shitet nga: Limi 06 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja Shqiponje ne gjendje shum te mire,arsya e shitjes eshte sepse kemi disa te njejta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim