lule

Shitet nga: zara 15 Tet 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
lulet jan te gjalla te mdha si ne foto gjithsej jan 7 copa cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim