lule

Shitet nga: adem 12 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulet shum te mira tre fokusa dhe dy shqiponja fokusat shiten nga 40 ero copa kurse nje shqiponje 50 ndersa njera 180 gjithe se bashku 300 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim