lulen eshte shum e mir

Shitet nga: Blerton 01 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen eshte shume e mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim