shitet lula

Shitet nga: Flamur 10 Tet 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lula e pershtatshme per qfardo lloj ambienti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim