Dhoma Fjetje Zbritje Pranverore 550 Euro Viber +..

Shitet nga: fer-dizajn 14 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com VIBER +377 44 799 989 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK MOBILERIA FER-DIZAJN FLM Per Mirekuptim...Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim