Invertar per Zyre dhe Servis

Shitet nga: Gynis Memeti 26 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes invertarin sic shihen edhe ne fotografi jane paisje pak te shfrytuzar si dhe i jap me cmim te lire jane te pershtatshem per ndonje servis te paisjeve elektronik
kerkoj vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim