KOMODË MODERNE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDA MOBILERI 27 Dhj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodë moderne nga MDF , me gjatësi 2.5 m
Shume e lehte per tu montuar dhe e lehte per sy! Ejani dhe binduni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim