KOMOD PER TV DHE TAVOLIN

Shitet nga: Mustaf 07 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komod per Tv ne gjendje shum te mire,po ashtu dhe nje tavolin per dhome sallon,te ardhura nga Zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim