Komodë

Shitet nga: Lavdrim Xhelili 09 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodë moderne per Sallon 2 m gjatesi
Çmimi shume i volitshem dhe i padiskutueshem 200 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim