Komod Per TV

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte nga Druri Bung komplet dhe eshte Nga Croacia e re e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim