Komod TV

Shitet nga: Nehat 18 Tet 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komod per TV dhe per libra. Komoda eshte krejt e punuar nga druri, eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim