Komod dhe kreveta

Shitet nga: abedin 26 Maj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komoda kushton 90€ kurse krevetat 100€ qmimi i diskutueshem viber +37744695369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim