Komoda mediapan

Shitet nga: Dritan 08 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 EUR   220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden mediapan shum e rujshme dhe praktike prodhim Italian ka mundesi drimi me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim