Komoda per TV - Mobileria Begi

Shitet nga: begi 30 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejme Mobile me porosi
riparimi i karikave

Komoda e vogel kaft dhe bardhe qmimi 40 euro

Tel 045 943 532 ose 045 805 985

https://www.facebook.com/mobileriabegilivoq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim