Komoda per TV

Shitet nga: xx 10 Jan 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per tv shumm e ruajtur dhe shum pak e perdort nr 044302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim