Komoda per TV

Shitet nga: xX 15 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per TV shum emir dhe e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim