Komoda per kompjuter

Shitet nga: xhevat 15 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoda per kompjuter shumm e mir dhe e ruajtur shumm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim