Komoda per kompjuter

Shitet nga: Mehmet 09 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda per kompjuter eshte e ruajtur dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim