Komoda per televizor

Shitet nga: xxx 09 Jan 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
SHes komoden per televizor shum e ruajtur dhe pak e perdort per ma shum kontakt edhe ne viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim