Komoda se bashku me TV

Shitet nga: Mehmet 09 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda se bashku me TV jan pak te perdorura dhe jan shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim