Komoda shum e ruajtur

Shitet nga: Liki 21 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komoda qe po shihet ne foto, eshte shume e ruajtur pa as nje grrithe, gjatesia 2.80m ndersa laresia 2.00m.

Ata qe pyesin pse po e shet arsyeja eshte se kam porosit fllet 1.07cm dhe nuk po e nxen ne vendin e TV qe e kam, per qmim bejme nje leshim.

Nese ka te interesuar e shes edhe TV ( 90cm ) shume te mire po kto e merr veq kur te me vjen flleti, qmimi 90€.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim