Komoda

Shitet nga: fidan xhelili 22 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda moderne per Tv.
Oferte speciale
Nga 140 Euro ne vetem 110 Euro.
Ejani dhe binduni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim