Komode per televizion

Shitet nga: Sevdail Toski 22 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shesim komoden per televizion komoda eshte e punuar nga dru arre eshte e perdorur dhe shitet me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim