Komoden per TV

Shitet nga: xx 05 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per TV shumm e mir dhe e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim