Kpmlet dhoma per fjetje,shtreter per femij,rreth..

Shitet nga: Sevdai 20 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dhoma e fjetjes asht shum e mir dhe pak e perdorshme,tavolina e bukes ka 6 karrika e rujtne asht shum sibe re shtreteit e femijeve jan te mir dhe kan edhe dyshekat komplet,rrethi asht shum i mir dhe i pershtatshem per fjetje shtrihen edhe dyshi edhe treshi,komoda dhe tavolina dites jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim