Mobile per Zyre

Shitet nga: German Enterprise 05 Nën 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten Mobilet per zyre ne gjendje shume te mire dhe te pershtatshme per pune.Tavoline e punes 600 Euro,Tavoline e pritjes 250 euro,Karrike per zyre 120 euro,Karrika te pritjes 2 cope 120 euro,Orman per zyre 170 euro,Mini orman 90 euro.

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim