Mobilje vetem me porosi

Shitet nga: Selver 18 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejme prodhimin e interierit te ndyshem per shtepit dhe lokalet tuaja.


Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim