Pranojm Vetur Kompenzim me Mobilje Viber +37744 ..

Shitet nga: fer-dizajn 02 Qer 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Pranojm nje Vetur Kompenzim me mobilje Prodhimi .. SI Kuzhina me Gjitha elementet dhe pa Elemente me 3 vite garancion Dhoma Fjetje te cilat mbylljen e Dyerve e bejn ne Mnyr te ngadalsuar me Modele me te reja Dhoma te fjetjes per Femij etj gjitha Mobiljet kan Garancion 3 vite . per me shum Kontaktoni ne numrat e telefonit +37744 222 451 ...+386 49 494 030 si dhe Mund te kontaktoni Ne Viber +37744 799 989 perparsi kan Veturat
BMW 530 ose 320 VITI 2004-2007 AUDI A6 Golf 4 ose 6 opel corsa polo viti 2003- 2007 Pranoj edhe vetur te pa doganuar Me duhet vetem nje vetur flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim