Rreth me Kolltuk,Tv Komod

Shitet nga: Ener Gashi 04 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
SHESIM RRETHIN ME KOLLTUK DHE TV KOMODEN DHE TAVOLINEN.
JANE TE PERDORURA VETEM 2 MUAJ,JANE NE GJENDJE PERFEKTE..
DIMENZIONET:
Dimenzioni i Rrethit: 3m-1.70m
DIMENZIONI i Kolltukut: 90cm-50cm
Dimenzioni i Tavolines:1.30m-70cm
Dimenzioni i TV Komodes:1.80m-40co
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim