Shes Vitrin dhe TV

Shitet nga: lavdim 11 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes Vitrinen bashk me TV 150€ te dyjat.
TV Samsung n gjendje t rregullt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim