Shitet Komoda per TV

Shitet nga: xx 02 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per TV shum e mir dhe e rujtur bon edhe per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim