Shitet tavolina per kompjuter

Shitet nga: xxx 25 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes tavolinen per kompjuter apo llaptop osht shum e rujtur dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim