TV komod

Shitet nga: toni 18 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
tv komod qmimi i volitshem dhe i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim