Tavolina per kompjuter

Shitet nga: Drilon 12 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolinen per kompjuter osht shum e mir dhe e ruajtur dhe e pershtatshme per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim