Tavolina per televizor

Shitet nga: xx 25 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolinen per televizor shum e mir dhe e rujtur 045581946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim